Pensjonat „Dom Góreckich” w Kazimierzu Dolnym

Zdjęcie pokoju.„Dom Góreckich” to rodzinny dom z noclegami niedaleko centrum. Z jednej strony świetne miejsce na odpoczynek, gdyż wokół nie ma żadnych „przeszkadzaczy”, z drugiej po posiłku w którejś restauracji na rynku można zrobić sobie spacer do miejsca zamieszkania.
Pokój, w którym mieszkaliśmy znajduje się na piętrze. Duży, przestronny z łazienką. Dostępny telewizor, z kilkoma kanałami TV oraz internet WiFi – można pracować i/lub oglądać filmy. Pokój bez balkonu.
W ofercie są śniadania, skorzystaliśmy dwa razy. Bez dwóch zdań, były pyszne, warzywa świeże a chleb i bułki bardzo smaczne.
W piątek podpytałem gospodarza, czy nie będzie to problem gdyby w sobotę na śniadanie zrobiono nam jajecznicę. Nie było żadnego, a posiłek był przepyszny! Jajecznica na śniadanie.
Nasz nocleg to ciche miejsce. W nocy nie było słychać sąsiadów, żadnego wzdychania, żadnego wycia psów w okolicy, żadnego słuchania jak ktoś odbywa poranną toaletę w pokoju obok. To do czego ja mógłbym się przyczepić to zbyt miękki materac w łóżku i zbyt daleko postawiony telewizor od miejsca spania. Przy prysznicu brakowało wieszaka na ręczniki.
Rodzina gospodarza posiada jeszcze jeden obiekt noclegowy, bliżej rynku, ale tamten jest tuż obok ruchliwej ulicy i wydaje się strasznie ciasny. Ten, który widnieje na zdjęciach leży na obszernej działce. Na miejscu jest zapewniony parking dla aut, o 22:00 zamykana jest brama. Duża powierzchnia trawy pozwala na rozłożenie koców, krzeseł i korzystanie z pogody.
Dom Góreckich.Pobyt w tym miejscu wspominamy jako bardzo udany. Gospodarz, zwarty i gotowy by pomóc. Pokój czysty i zadbany (dosłownie nie ma się do czego przyczepić). Śniadania pożywne i bardzo dobre. Polecamy to miejsce! Pamiętajcie by w nadchodzącym sezonie zarezerwować nocleg kilka tygodni wcześniej.

No comments yet.

Leave a comment

Comment form

All fields marked (*) are required